Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında? Umut Evirgen sevgilisi kimdir? Umut Evirgen sevgilileri Onedio

11.11.2023
A+
A-
Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında? Umut Evirgen sevgilisi kimdir? Umut Evirgen sevgilileri Onedio

Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında? Umut Evirgen sevgilisi kimdir? Umut Evirgen sevgilileri Onedio Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında? Umut Evirgen sevgilisi kimdir? Umut Evirgen sevgilileri Onedio sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Yönetmen ve İşletmeci Umut Evirgen ünlülerle iç içe bir isim. Malum, kendisinin İstanbul’da işletmeciliğini yaptığı mekân, ünlülerin uğrak yeri durumunda. Yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmeci Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi Evirgen Lisans eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü.

Umut Evirgen deyince akla gelen ilk isim elbette ki Tuba Büyüküstün. Tuba Büyüküstün’ün adı, eşi Onur Saylak’tan boşandıktan bir süre sonra Umut Evirgen ile anılmaya başlamış ve çift ilk kez bu şekilde görüntülenmişti. Bilgi Üniversitesi’nde sinema üzerine yüksek lisansını tamamlayan Umut Evirgen’in; Ben Bir Denizim, Kimya, Annesinin Kuzusu, İyi Yemek Öldürür filmlerinde imzası bulunuyor.

Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile yollarını ayırdıktan sonra Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı. Sonra ayrıldılar. Umut Evirgen’in her ne kadar bir dönem Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşadığı söylense de ikili her fırsatta arkadaş olduklarının altını çizdi aslında. Sonrasında ise Serenay Sarıkaya ile sevgili oldukları görüldü, İkilinin yaklaşık bir yıllık ilişkisi geçtiğimiz yıl sonlanmıştı. Çevrelerine ‘Yorulduk, yürütemedik’ dediği iddia edilen çiftle ilgili ortaya atılan bir diğer iddia ise Şahmaran ile ilgiliydi. Sarıkaya’nın Şahmaran çekimleri için sık sık Adana’da olması ve çiftin birbirinden uzak kalmasının bu ilişkiyi bitirdiği söylentileri ortalarda dolaşmıştı.

Umut Evirgen biyografisi? Umut Evirgen ne iş yapar? Umut Evirgen kaç yaşında? Umut Evirgen vikipedi

26 Şubat 1990 doğumlu olan ünlü yönetmen Umut Evirgen 33 yaşındadır. Yönetmenliği ile bilinen Umut Evirgen aynı zamanda yeme içme sektörü ile de ilgileniyor. Halen Gizli Kalsın adlı ünlü eğlence mekanının sahibi olan Evirgen’in Chicki Boom adlı bar ile Timeout ödülünü almıştır.

Umut Evirgen’in geçtiğimiz yıl Dilan Çiçek Deniz’i yakın markaja aldığı ve ikilinin görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Sonrasında Umut Evirgen’in adı geçtiğimiz aylarda evliliğini noktalayan Demet Özdemir ile de anıldı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında? Umut Evirgen sevgilisi kimdir? Umut Evirgen sevgilileri Onedio sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page