Ural Kaspar kimdir? Ne iş yapar? Ural Kaspar Basketbol kaç yaşında?

28.09.2023
A+
A-
Ural Kaspar kimdir? Ne iş yapar? Ural Kaspar Basketbol kaç yaşında?

Ural Kaspar kimdir? Ne iş yapar? Ural Kaspar Basketbol kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ural Kaspar kimdir? Ne iş yapar? Ural Kaspar Basketbol kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ural Kaspar, The Rua Suadiye adlı restoranın sahibi. Restoran işi ile ilgilenen Ural Kaspar’ın İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Suadiye semtinde bir mekanı olduğu biliniyor. @uralkaspar kullanıcı adı ile instagramda bulunan Ural Kaspar sevgilisi İrem Helvacıoğlu ile olan aşk karelerine burada zaman zaman yer veriyordu.

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu yeni erkek arkadaşı ile bu pozunu sosyal medya hesabından kalp emojisi koyarak paylaştı. Güneşin Kızları, Sen Anlat Karadeniz ve Annemin Sırrı Çocuk gibi sevilen dizilerdeki dikkat çekici performansları ile tanınan İrem Helvacıoğlu, sosyal medyada sık sık yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. İrem Helvacıoğlu, sevgilisi iş insanı Ural Kaspar ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Geçtiğimiz hafta aşkları belgelenen çift Nişantaşı’nda oldukça mutluydu. Evlilik hakkında sorulan soruya Helvacıoğlu, “Şu an için bir şey söylemek doğru olmaz daha çok erken. Birbirimizi tanıma aşamasındayız daha” diye konuştu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ural Kaspar kimdir? Ne iş yapar? Ural Kaspar Basketbol kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page