V For Vendetta 2 çıkacak mı? Var mı? V for Vendetta 2 ne zaman çıkacak?

03.06.2023
A+
A-
V For Vendetta 2 çıkacak mı? Var mı? V for Vendetta 2 ne zaman çıkacak?

V for Vendetta 2 çıkacak mı? Var mı? V for Vendetta 2 ne zaman çıkacak? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için V for Vendetta 2 çıkacak mı? Var mı? V for Vendetta 2 ne zaman çıkacak? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Efsane film V For Vendetta hayli konuşuldu. Filmin konusun hatırlayacak olursak V, 2020 yılında ve İngiltere’de geçiyor. Ülke, son derece baskıcı bir toplum düzenini yaşamaktadır. Türlü yasaklar ve engellerle idare edilen halk, şiddet yanlısı bir konuma gelmiştir. Bu kargaşanın orta yerinde görünen gizemli V, belaya bulaşmış masum bir kadın olan Evey’i kurtarır. V for Vendetta, (homofobi dahil) eşcinsellik, din eleştirisi, totaliterlik, İslamofobi ve terörizm konularını ele almaktadır. Tartışmalı hikâyesi ve temaları, kimi sosyopolitik grupların eleştirilerinin hedefi olurken, kimilerinin ise övgülerini toplamıştır. Barut komplosu olarak adlandırılan bu olay, bir grup yönetim karşıtı İngiliz Katolik tarafından, İngiltere Kralı I. James ve diğer aristokratları öldürmek için 5 Kasım 1605’te yapılan Parlamento Binası’nı havaya uçurma girişimidir. Robert Catesby ve Guy Fawkes öncülüğünde planlanmıştır Filmin 2. serisi çıkmayacak, çıkmadı. Bir yazarın yaptığı şu yorum gibi “Çıkmadı,çıkmazda,film tek serilik bir film eğer uzatıpta 2.serisini çekerlerse gerçekten bir baş yapıt heba olur”.

Sizler için bizlerde V for Vendetta 2 çıkacak mı? Var mı? V for Vendetta 2 ne zaman çıkacak? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page