Vedat İnceefe eşi Esra İnceefe kimdir? Kaç yaşında? Esra İnceefe Ne iş yapar?

19.11.2023
A+
A-
Vedat İnceefe eşi Esra İnceefe kimdir? Kaç yaşında? Esra İnceefe Ne iş yapar?

Vedat İnceefe eşi Esra İnceefe kimdir? Kaç yaşında? Esra İnceefe Ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Vedat İnceefe eşi Esra İnceefe kimdir? Kaç yaşında? Esra İnceefe Ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ünlü bir Tasarımcı olan Esra İnceefe, Vedat İnceefe’nin eşidir. Vedat İnceefe 1 Nisan 1974, Burhaniye, Balıkesir’de doğmuştur. Türk eski millî futbolcu ve teknik direktör. Galatasaray’ın eski futbolcularından olan Vedat, eskiden Reis lakabıyla çağrılmaktaydı.

Esra İnceefe, deri kıyafet denilince akla gelen ilk tasarımcılar arasında yer alıyor. @esrainceefe kullanıcı adı ile instagramda bulunur kendisi, deri ürünler için iş birliği yaptığı ürettiği tasarladığı @esrainceefeofficial/ instagram hesabından takip edenler bilirler Esra İnceefe’den giyinmek isteyenler için önemli bir şatış görüntüleme noktasıdır.

Esra İnceefe, yıllardır tekstil sektöründe ihracat yapan çok başarılı bir iş kadını. Kendi markası ‘Esra İnceefe’yi kurduğunda deri bayan kemeri, çanta ve bileklikleriyle tüm dünyaya satış yaparak tekstil sektörüne adım atan, ardından gördüğü taleple birlikte deri giyim koleksiyonu hazırlamaya başlamıştır.

Esra İnceefe bugün deri kıyafet denilince akla gelen ilk tasarımcılardan biridir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Vedat İnceefe eşi Esra İnceefe kimdir? Kaç yaşında? Esra İnceefe Ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page