Vedat Işıkhan kimdir? Vedat Işıkhan kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu?

03.06.2023
A+
A-
Vedat Işıkhan kimdir? Vedat Işıkhan kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu?

Vedat Işıkhan kimdir? Vedat Işıkhan kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Vedat Işıkhan kimdir? Vedat Işıkhan kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Vedat Işıkhan, 1966 yılında Mardin’de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İzmir’de tamamladı.

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Yüksekokulu’ndan 1990 yılında lisans, H.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden 1993 yılında “Sosyal Hizmet Uzmanlarının İş Doyumları” adlı teziyle Bilim Uzmanlığı (MSW) derecesini ve yine aynı Enstitüden 1998 yılında “Sosyal Hizmet ve Sağlık Alanında Görev Yapan Yöneticileri Etkileyen İş Stres Faktörleri” adlı teziyle Doktora (PhD) derecesini aldı. Işıkhan 2003 yılında Doçent ve 2009 yılında Profesör ünvanını almıştır.

Işıkhan’ın Yönetim Stresi, Kentlerin Gölgesinde Yaşayan Evsizler, Çalışma Hayatında Stres ve Başa Çıkma Yolları, Engelli Çocuğa Sahip Anne ve Babalarda Depresyon, Türkiye’de Zihinsel Engelli Çocuğa Sahip Annelerin Sorunları, Tüberküloz Hastalarının Genel Özellikleri ve Onkolojide Tükenmişlik ve Başa Çıkma, Stres Yönetimi: Tükenmişlikten Mutluluğa ve Yardım Personelini Güçlendirme adlı kitapları bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Vedat Işıkhan kimdir? Vedat Işıkhan kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page