Victoria Rose Smith kimdir? Victoria Rose Smith olayı nedir?

31.08.2023
A+
A-
Victoria Rose Smith kimdir? Victoria Rose Smith olayı nedir?

Victoria Rose Smith kimdir? Victoria Rose Smith olayı nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Victoria Rose Smith kimdir? Victoria Rose Smith olayı nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Victoria Rose Smith olayı, ABD gündeminde yer almakta. üç yaşındaki bir kız çocuğunun koruyucu ailesi tarafından öldürülmesiyle gündemde yerini koruyan bu olay, hem Amerika hem de dünya kamuoyunda büyük bir tepki uyandırdırmaya devam etmektedir. Victoria Rose Smith’in hayatı, 14 Ocak 2021’de Güney Carolina’da yaşayan Ariel ve Jerry Robinson çifti tarafından evlat edinilmesiyle başlamıştır. Victoria Rose Smith’in ölümü, 14 Ocak 2021’de Ariel Robinson’un 911’i aramasıyla ortaya çıktı.

Ariel Robinson, üvey kızını evinde tepkisiz bulduğunu ve kalp masajı yaptığını, ancak çocuğun hala nefes almadığını söyledi. Küçük kız hemen hastaneye kaldırıldı, ancak kurtarılamadı. Otopsi raporuna göre, Victoria Rose Smith’in ölüm nedeni annesinin anlattığından çok daha farklıydı. Polis soruşturması sonucunda, Ariel ve Jerry Robinson çiftinin Victoria Rose Smith’i ciddi şekilde dövdükleri ve iç kanama geçirmesine neden olan bir kemer kullandıkları ortaya çıktı.

Çift, çocuk istismarı nedeniyle adam öldürmek suçlamasıyla tutuklandı. Çift dört günlük bir duruşmanın ardından jüri tarafından suçlu bulundu ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Sizler için bizlerde Victoria Rose Smith kimdir? Victoria Rose Smith olayı nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page