Vuslat Doğan Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Serveti?

25.08.2023
A+
A-
Vuslat Doğan Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Serveti?

Vuslat Doğan Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Öldü mü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Vuslat Doğan Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Öldü mü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Tatil için Yunan adalarına tekneyle giden Pegasus Havayolları’nın da yer aldığı Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, denizde geçirdikleri kaza sonrası ağır yaralandı. Özel yatlarıyla Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında tatilde olan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı, akşam yemeği için zodyak botla restorana giderken kayalıklara çarptı. Çifti, tesadüfen yakınlarından geçen teknedekiler fark etti. Teknedekilerin kurtardığı Sabancı çifti, adadaki hastaneye kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından çift, Bodrum’a getirildi. Hayati tehlikeleri olmadığı belirtilen Ali ve Vuslat Sabancı’nın tedavilerine İstanbul’da devam edileceği öğrenildi. İstanbul’da Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Ali Sabancı iç kanama geçirirken Vuslat Doğan’ın vücudunda kazaya bağlı yaralanmalar oluştu.

Vuslat Doğan Sabancı, iş insanı ve Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık Anonim Şirketi’nin eski yönetim kurulu başkanı. Uluslararası Basın Enstitüsü’nde sekiz yıl Yönetim Kurulu üyeliği de yapmış olan Doğan Sabancı, Enstitüsü’nün ömür boyu onursal üyesi unvanına sahiptir. Endeavor Yönetim Kurulu ve TÜSİAD üyesidir.

Sizler için bizlerde Vuslat Doğan Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Öldü mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page