Yabani Umut kimdir, kaç yaşında? Gerçek adı? Yabani Umut oynadığı diziler

18.10.2023
A+
A-
Yabani Umut kimdir, kaç yaşında? Gerçek adı? Yabani Umut oynadığı diziler

Yabani Umut kimdir, kaç yaşında? Gerçek adı? Yabani Umut oynadığı diziler Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yabani Umut kimdir, kaç yaşında? Gerçek adı? Yabani Umut oynadığı diziler sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç yer alırken dizide ayrıca; Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Dizide Umut karakterine can veren isim Ramiz Mullamusa.

Ramiz Mullamusa 24 Haziran 1999 Hatay doğumludur. Henüz lise öğrencisidir. Hakkında bilinen bir şey yoktur. Yengeç burcudur. Ramiz Mullamusa, ilk olarak Beni Bırakma dizisiyle ekrana gelmiştir. Daha sonra Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde de rol almıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Aziz karkaterini canlandırmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yabani Umut kimdir, kaç yaşında? Gerçek adı? Yabani Umut oynadığı diziler sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page