Yakup İçöz kimdir, nerelidir? Yakup İçöz kaç yaşında? Eşi?

20.06.2023
A+
A-
Yakup İçöz kimdir, nerelidir? Yakup İçöz kaç yaşında? Eşi?

Yakup İçöz kimdir, nerelidir? Yakup İçöz kaç yaşında? Eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yakup İçöz kimdir, nerelidir? Yakup İçöz kaç yaşında? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Yakup İçöz, Süper Ajan K9 adlı yapım ile kullanan Müzisyendir. Hakkında merak edilen bir çok bilgi vardır.

Kendi açıklaması şu şekildedir;

Merhaba ben Yakup. Okulumda ritim ve perküsyon benden sorulur. Kendimi bildim bileli müzik ve ritimle aktif olarak iç içe yaşadım. İlk enstrümanım hediyelik eşya satılan bir dükkandan alınan çömlek darbuka oldu; sonra org, piyano, tuşlu çalgılar, yan flüt vs. vs. Ve sonunda vurmalı çalgılara geri dönüş. Yani anlayacağınız Benjamin Button gibi başladığım yerdeyim.

Bunu tilkinin kürkçü dükkanıyla olan ilişkisine de benzetebiliriz. Ve nihayetinde bir müzik öğretmeni arkadaşımın beni keşfetmesiyle danışmanlık serüvenim başladı. Meğer içimde öğretmeyi seven bir yaratık varmış da haberim yokmuş. Müzisyenlik birinci, danışmanlık ikinci sıradayken; müzik yapmaktan başka bir iş düşünmezken kendimi patlamaya hazır bomba gibi çocukların içinde buldum. Meğer ne keyifli bir şeyden bihaber yaşamışım. Geçen zaman içinde sıralamamda yer değişikliği oldu. Çocuklar önceliklerim oldu. Onlarla çalışmak, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve nihayetinde çalışmalarımızı sahnede sergilemek. Çocuklardaki o heyecanı görmek en keyifli an. Ya ne yazacağım ben şimdi diye düşünürken çenem düşmüş esas konuya girememişim.

Tabiki Gauss ailesiyle tanışmam…

Okula gelmem sadece 8.sınıf öğrencileriyle bir gösteri içindi. Okula girince birçok şey beni çok şaşırtmıştı. Önce okul gibi gelmedi hatta arkadaşıma sordum; “Burası okul mu?” diye.


Çok sıcaktı, tam bir mahalle mektebi gibiydi. Öğretmeninden öğrencisine, yöneticisinden müstahdemine kadar herkes sevgi ve saygıyla yaklaşıyor sana. Çok etkilendim. Ve sene sonunda sizinle çalışmak istiyoruz dendiğinde hiçbir soru sormadan kabul ettim.

Okulda geçen zamanımı eve gider gitmez eşime anlatıyordum ve ona; ” Galiba kızımızın okulunu bulduk.”dedim.

Bu okulda herkes elini taşın altına koyuyor, ipin ucundan tutuyor, birbirine destek oluyor.
Ve nihayet kızımız bu okulun öğrencisi oldu. Okulunu bu kadar seveceğini tahmin etmiyordum. Keşke hafta sonu da okul olsa diyor o derece yani. Bu okulda öğretmenler mutlu çocuklar mutlu…
Biz küçük bir okuluz ama büyük bir aileyiz.

Sizler için bizlerde Yakup İçöz kimdir, nerelidir? Yakup İçöz kaç yaşında? Eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page