Yakup Moğul Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Yakup Moğul Eşi Kimdir? Yakup Moğul nereye atandı, yeni görevi?

26.07.2023
A+
A-
Yakup Moğul Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Yakup Moğul Eşi Kimdir? Yakup Moğul nereye atandı, yeni görevi?

Yakup Moğul Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Yakup Moğul Eşi Kimdir? Yakup Moğul nereye atandı, yeni görevi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yakup Moğul Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Yakup Moğul Eşi Kimdir? Yakup Moğul nereye atandı, yeni görevi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1976 yılında Zonguldak’ta doğan Yakup Moğul, ilk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamladıktan sonra lisans eğitimini 1996 senesinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak tamamladı. Yakup Moğul evli ve iki çocuk babasıdır. Hakim ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak farklı illerde görev yaptıktan sonra Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürü iken 23.01.2021 tarihinde Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atandı .

Sizler için bizlerde Yakup Moğul Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Yakup Moğul Eşi Kimdir? Yakup Moğul nereye atandı, yeni görevi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page