Yakup TV Yakup Şahkulubey kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

17.10.2023
A+
A-
Yakup TV Yakup Şahkulubey kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Yakup Şahkulubey kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yakup Şahkulubey kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Bu isimi sosyal medyada araştırdığımızda pek bilgiye ulaşamadık. Kendisi Yakup TV olarak sosyal medyada yayınlar yapmaktadır. Evet son dönemlerde videoları keşfetten düşmeyen Yakup TV gerçek adı ile Yakup Şahkulubey 1998 doğumludur yani Yakup Şahkulubey 25 yaşındadır. Yakup Şahkulubey aslen Mardinlidir. Yakup Şahkulubey İstanbul’da yaşamaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yakup Şahkulubey kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Youtube kanalında şu açıklama yer alır;

Selamünnn Aleykümmm Beyler Bayanlarrr sizlere en doğru en gerçek en samimiyetimle kaliteli tarafsız şekilde içerikler üreteceğim bu kanal en kaliteli kanaldır iyi seyirlerim dilerim herkese 🙂 🙂

Bugünde diyarbakırdaydık esnaf ziyaretine devamkeee sıtkı ustaya iyikide gittim çok güzel tatlıları mevcuttur iyi seyirler dilerim.

You cannot copy content of this page