Yalnız Kalpler Kumru kimdir? Kaç yaşında? Elif Gülhan kimdir? Boyu kaç cm? Elif Gülhan kaç yaşında, nereli?

09.06.2023
A+
A-
Yalnız Kalpler Kumru kimdir? Kaç yaşında? Elif Gülhan kimdir? Boyu kaç cm? Elif Gülhan kaç yaşında, nereli?

Yalnız Kalpler Kumru kimdir? Kaç yaşında? Elif Gülhan kimdir? Boyu kaç cm? Elif Gülhan kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yalnız Kalpler Kumru kimdir? Kaç yaşında? Elif Gülhan kimdir? Boyu kaç cm? Elif Gülhan kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Elif Gülhan instagramda aktif bir isimdir. @glhan_elif kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

FOX TV’de yayınlanan Yalnız Kalpler günlük dizisinde Kumru karakterine hayat veren oyuncu Elif Gülhan henüz 22 yaşındadır. Elif Gülhan 21 Şubat 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 22 yaşındadır. Burcu Kova’dır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Eğitimini Elif Gülhan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünde tamamlamıştır. Instagram’da elifffgulhan ismiyle paylaşımlarına devam eden oyuncu Elif Gülhan’ın bu mecrada 2766 takipçisi bulunmaktadır. Ailesine ve köpeğine düşkünlüğüyle tanınmaktadır. Daha önce Elimi Bırakma ve Akif yapımlarında rol almıştır.

Başarılı oyuncu Elif Gülhan, Beni Bırakma dizisinde Aylin rolünde oynamış; sonrasında ise Yalnız Kalpler dizisinde görev almıştır.

Sizler için bizlerde Yalnız Kalpler Kumru kimdir? Kaç yaşında? Elif Gülhan kimdir? Boyu kaç cm? Elif Gülhan kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page