Yaratılan dizisi Esma kimdir? Yaratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek adı ne?

29.10.2023
A+
A-
Yaratılan dizisi Esma kimdir? Yaratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek adı ne?

Yaratılan dizisi Esma kimdir? Yaratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek adı ne? aratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek ismi ne? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yaratılan dizisi Esma kimdir? Yaratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek adı ne? aratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek ismi ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İzleyici yorumları

Mükemmel bir diziydi. Son yılların en iyi dizilerinden diyebilirim. Her sahnesi emek kokan standartları aşan bir Türk dizisi. Gururluyuz

Sonunda bir türk dizisi, zengin kiz fakir oglan klasiginden cikip dunya standartlarina girmiş. Buda bir basari.

Dün gece soluksuz izledik gerçekten para harcanmış emek verilmiş sanki gerçekten o dönemde çekilmiş gibiydi gurur vericiydi oyuncular zaten muazzamdı erkan kolçak Köstendil iyi bir oyuncu olduğunu bilirdim ama resmen zirvesi buradaki oyunculuğu figurana kadar kusursuzdu dizi lütfen aşk hikayeleri yerine bu filmlerin devamı gelsin demek ki böyle güzel şeyler yapabiliyoruz sadece tarzımızı değiştirmemiz gerekiyor.

Esmayla İhsanin kısımlarında ağladım. Sonunda Esma nin dirilecegini düşünmüştüm.

Evet Esma demişken, Esma kimdir biliyor musunuz?

Evet delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan kendisine hayran bıraktı.

Dizide yer alan İhsan karakterine Erkan Kolçak Köstendil hayat veriyor. Esma karakterine ise Şennur Nogaylar hayat veriyor. Şennur Nogaylar, Ağır Abi, Ali Ayşe’yi Seviyor ve Yeni Dünya yapımları ile tanınan Oyuncu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yaratılan dizisi Esma kimdir? Yaratılan dizisi oyuncuları Esma gerçek adı ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page