Yasemin Göksu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Wikipedia? Yasemin Göksu kiminle evli?

03.06.2023
A+
A-
Yasemin Göksu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Wikipedia? Yasemin Göksu kiminle evli?

Yasemin Göksu kimdir? Yasemin Göksu Nerelidir? Yasemin Göksu Kaç yaşında? Yasemin Göksu Wikipedia? Yasemin Göksu kiminle evli? Yasemin Göksu Oğlu kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yasemin Göksu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Wikipedia? Yasemin Göksu kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Yasemin Göksu Lisede İzmit Musiki derneğine devam etti. Yasemin Göksu 1982 Yılında Mazlum Çimenle Evlendi. Yasemin Göksu 1982’de evlendiği Mazlum Çimen’den 1997’de boşandı. Evrim adında bir oğlu vardır. Profesyonel müzik kariyeri 1993 yılında Azeri ve Türk müzisyenlerle kurduğu grupla başladı. “Işıklar Sönmesin”, “Hoşçakal Yarın”, “Büyük Adam Küçük Aşk”, “Umut”, “Elveda Rumeli” gibi birçok film ve dizinin müzik çalışmalarında yer aldı. İlk solo albümü olan “Gül Kuruttum” 1995 yılında yayımlandı.

Sizler için bizlerde Yasemin Göksu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Wikipedia? Yasemin Göksu kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page