Elfin Tataroğlu kimdir, nerelidir? Evli midir? Elfin Tataroğlu eşi kim?

18.05.2023
A+
A-
Elfin Tataroğlu kimdir, nerelidir? Evli midir? Elfin Tataroğlu eşi kim?

Yazar ElfinTataroğlu kimdir? Elfin Tataorğlu nerelidir? Elfin Tataroğlu kaç yaşında? Elfin Tataroğlu eşi kimdir? Elfin Tataroğlu hangi partiden?chp Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yazar ElfinTataroğlu kimdir? Elfin Tataorğlu nerelidir? Elfin Tataroğlu kaç yaşında? Elfin Tataroğlu eşi kimdir? Elfin Tataroğlu hangi partiden?chp sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Elfin Tataroğlu, 1978 yılında İzmir’de doğmuştur.

Elfin Tataroğlu İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Daha sonra Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi almıştır. Yüksek lisansını Bilgi Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında tamamlamıştır.

Şu anda Elfin Tataroğlu İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Organizasyon alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Elfin Tataroğlu’nun örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularında akademik çalışmaları bulunmaktadır.

2010-2012 yılları arasında CHP Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. 2011 yılında İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili adayı olmuştur. 2012 yılında CHP’nin 34. Kurultayında Divan Yazman Üyesi, Konak İlçe Kongre Delegesi ve İzmir CHP Kurultay Delegesi olarak seçilmiştir.

6 Eylül 2014 tarihinde CHP’nin 18. Olağanüstü Kurultayı’nda (CHP Bilim Yönetim ve Kültür Platformu) Parti Meclisi Üyesi olarak seçilmiştir. Ayrıca doktora düzeyinde akademik araştırmalar yapmakta ve siyasi makaleleri gazetelerde yayınlanmaktadır.

Elfin Tataroğlu, 2013 yılından bu yana Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programı’nda öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.

İngilizce ve Fransızca dillerini iyi düzeyde, İtalyanca ve İspanyolca dillerini ise orta düzeyde bilmektedir. Evli olan Elfin Tataroğlu’nun Kadir Tataroğlu ile bir çocuğu bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Yazar ElfinTataroğlu kimdir? Elfin Tataorğlu nerelidir? Elfin Tataroğlu kaç yaşında? Elfin Tataroğlu eşi kimdir? Elfin Tataroğlu hangi partiden?chp sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Doç. Dr. Bahriye Üçok’un hayatını kaleme aldığı ilk kitabı olan “Aydınlanma Yolunda Bir Ömür: Bahriye” adlı kitabı 2019 yılında yayınlanmıştır.

You cannot copy content of this page