Yemekteyiz Mert Cucu kimdir? Mert Cucu evlendirme programı?

24.05.2023
A+
A-
Yemekteyiz Mert Cucu kimdir? Mert Cucu evlendirme programı?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mert Cucu kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mert Cucu kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki üçüncü gün yarışmacısı Mert Cucu oldu. Mert Bey 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü yani haftanın 3. günü yarışacaktır. Mert Bey henüz yarışmadığı için kaç puan aldığı bilinmiyor. Yarışma günü puanını yazacağız.

Mert, paylaşılan fragmanda Seren’in yanık yemekleri ile karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı. Yemekten memnun olmadığını söyleyen Funda ile birlikte tabağının alınmasını istedi ancak ret cevabı geldi. Bunun üzerine kendisi mutfağa götürmek için kalkarken Seren yine tepki gösterdi. Bu iki an dışında konuşması veya tartışması olmadı.Sizler için bizlerde Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mert Cucu kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bu haftanın yarışmacıları:

1. gün yarışmacısı : Seren Hanım

2. gün yarışmacısı : Nurullah Bey

3. gün yarışmacısı : Mert Bey

4. gün yarışmacısı : Funda Hanım

5. gün yarışmacısı : Betül Hanım

You cannot copy content of this page