Sevda İlkin kimdir? Sevda İlkin daha önce nerede yarıştı?

15.06.2023
A+
A-
Sevda İlkin kimdir? Sevda İlkin daha önce nerede yarıştı?

Yemekteyiz Sevda kimdir? Sevda İlkin hangi yarışmaya katıldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sevda hanım? Sevda İlkin kimdir? Sevda İlkin daha önce nerede yarıştı?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sevda İlkin kimdir? Sevda İlkin daha önce nerede yarıştı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sevda hanım, Gümüşhanelidir. 2. gün yarışmacısıdır. Eşini kaybetmiştir. 19 yaşında oğlu vardır. Oyuncu olmak istiyor. Sevda, ”Eşimi 12 sene önce kaybettim. Bir oğlum var. Oğlumla bir şekilde hayatımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Eşimi erken kaybettim, ani kalp krizi.” dedi.

Sizler için bizlerde Sevda İlkin kimdir? Sevda İlkin daha önce nerede yarıştı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Youtube kanalından edindiğimiz bilgilere göre Sevda Hanım aslen Gümüşhaneli ve bir oğlu bulunuyor. 12 yıl önce eşini kaybeden Sevda Hanım 38 yaşında.

Haftanın 2. günü yarışan Sevda Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 16 puan aldı.

You cannot copy content of this page