Yeşil Deniz Yakut kimdir? Gerçek adı? Burak Serdar Şanal Merve Akkaya neden ayrıldı?

19.06.2023
A+
A-
Yeşil Deniz Yakut kimdir? Gerçek adı? Burak Serdar Şanal Merve Akkaya neden ayrıldı?

Yeşil Deniz Yakut kimdir? Gerçek adı? Burak Serdar Şanal Merve Akkaya neden ayrıldı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yeşil Deniz Yakut kimdir? Gerçek adı? Burak Serdar Şanal Merve Akkaya neden ayrıldı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Oyuncu Merve Akkaya Aslı İslamoğlu Agent & Management Ajansına bağlı çalışmaktadır. Almanya doğumludur. Boyu 1.70 cm’dir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim almış daha sonra oyunculuk merakından dolayı, Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde oyunculuk ve diksiyon üzerine 15 hafta kadar eğitim almıştır.

Spora da oldukça ilgili olan Merve Akkaya, yüzme dalında altın madalya sahibidir. Ayrıca 3 yıl basketbol oynamış ve takım kaptanlığı yapmıştır. İngilizce ve Almanca dillerine ileri düzeyde hakimdir.

Merve Akkaya ekranlara ilk kez Arka Sokaklar dizisi ile çıkmıştır. Bu dizide hemşireyi canlandırmıştır. Ardından ATV ekranlarında yayınlanan Tatar Ramazan adlı dizide Ayşe’yi son olarak da Yeşil Deniz dizisinde Yakut karakterini canlandırmıştır.

Burak Serdar Şanal Merve Akkaya bir ara sevgili idiler sonra ayrıldılar.

Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da Saliha Şanal, Hüseyin Şanal çiftinin oğlu olarak dünyaya geldi. Aslen Kastamonuludur. Ümraniye Lisesinden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okudu. Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim aldı.

17 yaşında iken 2005 yılında model olmak için bir ajansa kaydoldu. Sonra Ihlamurlar Altında dizisinde ufak bir rolü oldu.

Sizler için bizlerde Yeşil Deniz Yakut kimdir? Gerçek adı? Burak Serdar Şanal Merve Akkaya neden ayrıldı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page