Yolyemezler çetesi lideri kimdir, nerelidir? Mehmet Selim A kimdir, nerelidir?

23.11.2023
A+
A-
Yolyemezler çetesi lideri kimdir, nerelidir? Mehmet Selim A kimdir, nerelidir?

Yolyemezler Çetesi Kimdir, Nereli? Yolyemezler Çetesi Lideri Kim? Yolyemezler çetesi lideri kimdir, nerelidir? Mehmet Selim A kimdir, nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yolyemezler Çetesi Kimdir, Nereli? Yolyemezler Çetesi Lideri Kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Bakan Yerlikaya’nın yaptığı açıklamaya göre Yolyemez çetesi Diyarbakır kaynaklıdır. Çete, Diyarbakır, Balıkesir ve İstanbul’da faaliyetler yürütüyor. Çetenin ana para kaynağı ise yasadışı bahis oyunları olarak biliniyor. Çetenin 19 üyesi gözaltına alınırken lideriyle ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı. Yolyemezler çetesinin lideri Mehmet Selim A. olarak açıklandı. Çete liderinin de aralarında bulunduğu birçok isim, ikinci bir operasyonda bir villanın gizli bölmesinde saklanırken gözaltına alındı.

Yolyemez çetesi kimdir? Yolyemezler kimler? Yolyemez çetesi lideri kim? Yolyemez suç örgütü çökertildi mi?

Bakan Yerlikaya operasyonla ilgili bilgi verdiği açıklamasında şunları söylemişti:

İstanbul Merkezli Diyarbakır ve Balıkesir’de Eş Zamanlı Düzenlenen “KAFES-14” OPERASYONLARI Kapsamında, “YOLYEMEZLER” Grubu Olarak Bilinen Organize Suç Örgütü Çökertildi. Operasyonda 19 şüpheli şahıs Yakalandı. Organize Suç Örgütlerine, Zehir Tacirlerine, Halkımızın Huzurunu Bozanlara Hayatı Dar Edeceğiz. Nefeslerini Keseceğiz. İstanbul’da faaliyet gösterdiği tespit edilen YOLYEMEZLER organize suç örgütüne yönelik Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde; İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce; KAFES-14 Operasyonu düzenlendi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Koordinesinde operasyonları düzenleyen kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yolyemezler Çetesi Kimdir, Nereli? Yolyemezler Çetesi Lideri Kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page