Yossi Kohen kimdir? Yossi Kohen fotoğrafı? Yossi Kohen Atatürk?

08.06.2023
A+
A-
Yossi Kohen kimdir? Yossi Kohen fotoğrafı? Yossi Kohen Atatürk?

Yossi Kohen kimdir? Yossi Kohen fotoğrafı? Yossi Kohen Atatürk? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yossi Kohen kimdir? Yossi Kohen fotoğrafı? Yossi Kohen Atatürk? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Yossi Kohen, 2016 – 2021 yılları arasında İsrail’in ulusal istihbarat teşkilatı Mossad’ın genel direktörlüğünü yapmıştır. Kohen, Kudüs’te dindar bir Yahudi ailede dünyaya geldi ve Katamon’da büyüdü. Babası Aryeh, Kudüs’ün Mea Shearim mahallesinin kurucu ailelerinden birinin soyundan gelen sekizinci nesil bir Sabra idi. Bank Mizrahi’de üst düzey bir pozisyonda çalıştı ve aynı zamanda bir Irgun gazisiydi. Annesi Mina, öğretmen ve okul müdürüydü. Yedinci nesil bir Sabra idi ve kökeni günümüzde Batı Şeria’nın bir parçası olan Hebron’a kadar uzanıyor. İsrail’in ulusal istihbarat teşkilatı Mossad’ın eski genel direktörü Yossi Kohen hakkında merak edilenler. Kohen, Kudüs’te dindar bir Yahudi ailesinde doğdu ve büyüdü. Babası Aryeh, Kudüs’ün Mea Shearim mahallesinin kurucu ailelerinden birinin soyundan gelen sekizinci nesil bir Sabra idi. Annesi Mina ise öğretmen ve okul müdürüydü.

Sizler için bizlerde Yossi Kohen kimdir? Yossi Kohen fotoğrafı? Yossi Kohen Atatürk? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page