YSK başkanı kimdir nerelidir? Ahmet Yener Kimdir, Kaç Yaşında?

14.05.2023
A+
A-
YSK başkanı kimdir nerelidir? Ahmet Yener Kimdir, Kaç Yaşında?

YSK başkanı kimdir nerelidir? Ahmet Yener Kimdir, Kaç Yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için YSK başkanı kimdir nerelidir? Ahmet Yener Kimdir, Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

26 Ocak 2023 tarihinde görev süresi dolan Muharrem Akkaya, yerini Ahmet Yener’e bıraktı. YSK’nin yeni seçilen üyeleri Ali Çopur, İsmail Kalender, Feyzi Eroğlu, Talip Bakır ve Serdar Mutta adına düzenlenen yemin töreni sonrası kurul başkanı ve başkanvekili seçimleri gerçekleştirildi. Yeni beş üye ve görev süresi halen devam etmekte olan Ahmet Yener, Mahmut Akgün, Ekrem Özübek, Orhan Usta, Ali Ürker ve Battal Öğüt arasında yapılan gizli oylama sonucu, YSK Başkanı Ahmet Yener oldu. YSK başkanvekili ise Ekrem Özübek oldu. Ahmet Yener, 26 Ocak 2023 tarihi itibarıyla YSK Başkanı olarak görev alıyor.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak YSK başkanı kimdir nerelidir? Ahmet Yener Kimdir, Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page