YSK başkanı kimdir nerelidir? Ysk Başkanı Ahmet Yener vikipedi

28.05.2023
A+
A-
YSK başkanı kimdir nerelidir? Ysk Başkanı Ahmet Yener vikipedi

YSK başkanı kimdir nerelidir? Ysk Başkanı Ahmet Yener vikipedi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için YSK başkanı kimdir nerelidir? Ysk Başkanı Ahmet Yener vikipedi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Ahmet Yener 13/04/1966 tarihinde Beypazarı’nda doğmuştur. Ankara İmam Hatip Lisesini bitirmiş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1989 yılında mezun olduktan sonra, askerliğini Ankara’da kısa dönem olarak yapmıştır. Ankara hakim adayı olarak mesleğe başlayan Yener; sırasıyla Baykan, Yığılca, Sivrihisar, Osmaniye ve Kırıkkale Hâkimliği görevlerinde bulunmuştur. 22/12/2011 tarihinde Yargıtay Üyeliğine seçilen Ahmet Yener, halen Yargıtay Yirmibirinci Hukuk Dairesi Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. “İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarından Kaynaklanan Tazminat Davalarında Görev ve Yetki”, “İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarından Kaynaklanan Manevi Tazminat Davaları”, “İş Kazası ve Meslek Hastalığı”, “İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarından Kaynaklanan Maddi Tazminat Davaları” adlarında ortak çalışmaya dayalı dört adet eseri bulunmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Sizler için bizlerde YSK başkanı kimdir nerelidir? Ysk Başkanı Ahmet Yener vikipedi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page