Yunus Paksoy kimdir? Nereli? Kaç yaşında? TRT World?

21.09.2023
A+
A-
Yunus Paksoy kimdir? Nereli? Kaç yaşında? TRT World?

Yunus Paksoy kimdir? Yunus Paksoy Nereli? Yunus Paksoy Kaç yaşında? Yunus Paksoy TRT World? Yunus Paksoy CV? Yunus Paksoy Ekşi? Yunus Paksoy Linkedin? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yunus Paksoy kimdir? Yunus Paksoy nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gazetecidir.

Gazeteci Yunus Paksoy @yunuspaksoy kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. @yunus.paksoy.tv kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Bir ara Daily Sabah yazarlığı ile gündeme gelmiş isim olan Yunus Paksoy 2020 yılında TRT World Almanya’dan ayrıldığını duyurması ile gündeme gelmişti. O dönem Yunus Paksoy, “Bugün TRT World Almanya muhabiri olarak son günüm.. Bu süre içinde sosyal, ekonomik ve siyasi birçok konuyu ekrana taşıdık Öne çıkan haberler bu tweetin altında hafızamız olsun:” diyerek paylaşımlarda bulundu. Kendisi şimdilerde CNN Türk & Hürriyet Washington Temsilcisidir. Biyografisi merak edilen bir isimdir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yunus Paksoy kimdir? Yunus Paksoy Nereli? Yunus Paksoy Kaç yaşında? Yunus Paksoy TRT World? Yunus Paksoy CV? Yunus Paksoy Ekşi? Yunus Paksoy Linkedin? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page