Yuval Noah Harari kimdir? Nereli? Dini? Evli mi? Yuval Noah Harari eşi kimdir?

26.11.2023
A+
A-
Yuval Noah Harari kimdir? Nereli? Dini? Evli mi? Yuval Noah Harari eşi kimdir?

Yuval Noah Harari kimdir? Nereli? Dini? Evli mi? Yuval Noah Harari eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Yuval Noah Harari kimdir? Nereli? Dini? Evli mi? Yuval Noah Harari eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1976 yılında İsrail’in kuzeyindeki Kiryat Ata’da doğan dünyaca ünlü İsrailli yazar ve tarihçi Yuval Noah Harari, yazdığı tarih kitapları sayesinde tüm dünya tarafından tanınmıştır. Eserleri birçok ülkede en çok satanlar listesine girmiştir. Merak edilen AİLE HAYATI’na değinecek olursak, Ailesinin bir kısmı Doğu Avrupa, diğer kısmı ise Lübnan kökenli olan Yuval Noah Harari, üniversite eğitiminin ardından İngiltere’ye gitmiştir. Oxford’da doktorasını tamamladıktan sonra İsrail’e dönerek, Kudüs Hebrew Üniversitesi Tarih Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Yuval Noah Harari kimdir? Nereli? Dini? Evli mi? Yuval Noah Harari eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page