Zarar hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline ne denir? Ne demek?

20.11.2023
A+
A-
Zarar hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline ne denir? Ne demek?

Zarar hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline ne denir? Ne demek? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zarar hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline ne denir? Ne demek? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Zarar, hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline “tehlike” denir. Tehlike, bir durumun veya nesnenin, insan sağlığına, çevreye veya mal varlığına zarar verebilecek bir özellik veya durumu ifade eder. Tehlike: İşyerinde var olan ya da dışarıdan gelebilecek, çalışanı veya işyerini etkileyebilecek zarar veya hasar verme potansiyelini, ifade eder. Tehlike, potansiyel olarak zararlı veya riskli olan bir durumu temsil eder ve önlemler alınmadığında olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu bağlamda, tehlike, belirli bir ortamda veya durumda oluşabilecek zarar, hasar veya yaralanma potansiyelini ifade eden genel bir terimdir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Zarar hasar veya yaralanma oluşturma potansiyeline ne denir? Ne demek? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page