Zarife Seçer kimdir, nerelidir? Kaç yaşında?

13.07.2023
A+
A-
Zarife Seçer kimdir, nerelidir? Kaç yaşında?

Zarife Seçer kimdir? MEB Temel Eğitim Genel Müdürü Zarife Seçer kimdir? Zarife Seçer nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zarife Seçer kimdir nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Zarife Seçer MEB Temel Eğitim Genel Müdürüdür.

Zarife Seçer, Lisansını Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Anaokulu Öğretmenliği bölümünden bitirdi.

Yüksek Lisansını ise yine Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Çoçuk Gelişimi ve Eğitim bölümünde bitirdi. Doktora Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü üzerine yapmıştır. 

2012 yılı ile 2017 yılları arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’nde, 2015-2017 yılları arasındaysa üniversitenin Aile ve Gençlik Uygulama Merkezi’nde görev yapmıştır. Ardından 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel Fakültesi Temel Eğitim Bölümü’nde öğretim üyeliğine başlamıştır.

2022 yılından bu yana ise İstanbul Medeniyet Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Temel Eğitim Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev almıştır

Sizler için bizlerde Zarife Seçer kimdir nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page