Zehra Nur Aydemir kimdir? Zehranur Aydemir kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

03.06.2023
A+
A-
Zehra Nur Aydemir kimdir? Zehranur Aydemir kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Zehra Nur Aydemir kimdir? Zehranur Aydemir kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zehra Nur Aydemir kimdir? Zehranur Aydemir kimdir, nerelidir, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Zehranur Aydemir, 1998 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan Aydemir, yaşamını Ankara’da sürdürüyor. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ne burslu olarak girdi. Hem endüstri mühendisliği hem de bilgisayar mühendisliği okuyarak çift ana dal yaptı. Zehranur Aydemir, AK Parti Ankara teşkilatlanmasında 18 yaşında görev almaya başladı. Daha sonra AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Uzun süredir AK Parti’de AR-GE ve Eğitim Başkanı olarak görev yapıyor. Savunma sanayi sektöründe mühendis olarak çalışan Aydemir, 2023 genel seçimlerinde AK Parti Ankara’dan milletvekili olarak aday oldu. 28. dönem parlamentosunun en genç üyesi olarak meclise kaydını yaptırdı.

Sizler için bizlerde Zehra Nur Aydemir kimdir? Zehranur Aydemir kimdir, nerelidir, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page