Zeliha Saraç eşi kimdir? Zeliha Saraç kaç yaşında? Zeliha Saraç boyu, yaşı? Zeliha Saraç babası kimdir?

06.06.2023
A+
A-
Zeliha Saraç eşi kimdir? Zeliha Saraç kaç yaşında? Zeliha Saraç boyu, yaşı? Zeliha Saraç babası kimdir?

Zeliha Saraç eşi kimdir? Zeliha Saraç kaç yaşında? Zeliha Saraç boyu, yaşı? Zeliha Saraç babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zeliha Saraç eşi kimdir? Zeliha Saraç kaç yaşında? Zeliha Saraç boyu, yaşı? Zeliha Saraç babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Zeliha Saraç 30 Mart 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitiren Zeliha Saraç, yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

İş yaşamına Türkiye’nin saygın ekonomi kurumlarında başlayan Zeliha Saraç borsa , ekonomi ve döviz uzmanı olarak çeşitli kurumlarda önemli görevler aldı.

Zeliha Saraç 2000 yılıyla birlikte bu birikim ve tecrübesini medya alanına yansıtan Zeliha Saraç ilk olarak Cnbce’de çalışmaya başlamış, daha sonra sırasıyla Tv8 , 24 Tv , KanalTürk ve 6NEWS’da başarılı programlar yapmıştır.

Medyadaki çalışmalarına da zaman zaman ara vererek sektörde yer alan Zeliha Saraç Trt Türk’te “Dünyanın Ekonomisi” adlı programını sunmuştur.

Eylül 2012’de Kanal 24’e transfer olan Zeliha Saraç kanalda Ekonomi Müdürlüğü’nün yanısıra haftanın beş günü Analiz-Sentez isimli programın moderatörlüğünü yapmıştır. Şubat 2017 tarihinde ise istifa ederek TVNET’e transfer olmuştur.

Daha sonra Zeliha Saraç Show TV’de “Gece Hattı” adlı haber bültenini sundu.

Zeliha Saraç, 24 TV’de ise “Farklı Görüş” isimli programın moderatörlüğünü üstlenmiştir. 2019 Eylül ayında Bloomberg HT kanalına transfer olan Zeliha Saraç, bu kanalda “Yatırım Bülteni” isimli programı sunmaktadır.

Sizler için bizlerde Zeliha Saraç eşi kimdir? Zeliha Saraç kaç yaşında? Zeliha Saraç boyu, yaşı? Zeliha Saraç babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page