Zeynep Gündoğdu kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Zeynep Gündoğdu Ozan Gündoğdu

18.11.2023
A+
A-
Zeynep Gündoğdu kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Zeynep Gündoğdu Ozan Gündoğdu

Zeynep Gündoğdu kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Zeynep Gündoğdu Ozan Gündoğdu Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zeynep Gündoğdu kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Zeynep Gündoğdu Ozan Gündoğdu sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Zeynep Gündoğdu Gazeteci Ozan Gündoğdu’nun eşidir. Hakkında çok fazla bilgi yoktur. 2021 yılında evlenmişlerdir. Zeynep Gündoğdu 163 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Zeynep Gündoğdu Eğitimci Yazardır. Çocuklarına dair bir bilgi yoktur şuan için.

Ozan Gündoğdu kimdir nerelidir? Ozan Gündoğdu aslen nereli? Ozan Gündoğdu Alevi mi?

1989 yılında İzmir’de doğan Ozan Gündoğdu, BirGün Gazetesi’nde ekonomi sayfası editörlüğü yapmaktadır. 2018 yılından bu yana görev aldığı bu pozisyonun yanı sıra serbest olarak İktisat ve Maliye Öğretmenliği yapmaktadır.

Lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamlayan Ozan Gündoğdu, yükseköğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nde tamamlamıştır. Van depremi sonrasında bölgeye giderek gönüllü yaz okulu öğretmenliği yapmıştır.

Ozan Gündoğdu, Halk TV’de yayınlanan “Kayda Geçsin” programında yorumcu olarak yer almaktadır. Programı Özlem Gürses sunarken, diğer yorumcular arasında Murat Ağırel ve Timur Soykan da bulunmaktadır.

Gündoğdu, 2021 yılında Zeynep Gündoğdu ile hayatını birleştirmiştir.

Ozan Gündoğdu Babası kimdir? Ozan Gündoğdu Babası nereli?

Babası bilinmemektedir. Ozan Gündoğdu ile deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu’nun akraba olduğuna dair bir açıklama bulunmamaktadır.

Zeynep Gündoğdu instagram

instagramda @zeynepgundogdu kullanıcı adı ile bulunur.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Zeynep Gündoğdu kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Zeynep Gündoğdu Ozan Gündoğdu sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page