Zeynep Mayruk boyu, yaşı kaç? Zeynep Mayruk Tolga Sarıtaş

02.02.2024
A+
A-
Zeynep Mayruk boyu, yaşı kaç? Zeynep Mayruk Tolga Sarıtaş

Zeynep Mayruk boyu? Zeynep Mayruk kimdir? Tolga Sarıtaş sevgilisi kimdir? Zeynep Mayruk kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zeynep Mayruk boyu? Zeynep Mayruk kimdir? Tolga Sarıtaş sevgilisi kimdir? Zeynep Mayruk kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Son olarak ‘Baba’ dizisinde kamera karşısına geçen Tolga Sarıtaş, yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı modacı Zeynep Mayruk ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Sarıtaş, dört yıldır ilişki yaşadığı modacı Zeynep Mayruk ile evlilik kararı aldıklarını ilk kez açıkladı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Zeynep Mayruk boyu? Zeynep Mayruk kimdir? Tolga Sarıtaş sevgilisi kimdir? Zeynep Mayruk kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Londra’da Central Saint Martins’de tamamladığı 6 farklı sertifika programıyla uluslararası alanda kendini geliştiren Mayruk, 2013 yılında kendi markası olan Zeynep Mayruk’u kurdu.

Haute Couture tasarımları ve hazır giyim koleksiyonlarıyla dikkat çeken genç tasarımcı, modaseverlerle buluşturduğu ilk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Millfest festivalinde sergiledi.

Başarı grafiğini hızla yükselterek 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarını Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da tanıttı. İlk stüdyo defilesini gerçekleştiren Mayruk, özgün tasarımları ve estetik anlayışıyla sektörde kendine sağlam bir yer edindi.

Mayruk’un markası, hem haute couture tasarımlarıyla öne çıkıyor hem de günlük kullanıma uygun hazır giyim koleksiyonlarıyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

Mayruk bu günlerde ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile beraber.

Mayruk’un boyu 1 metre 69 santimetre.

You cannot copy content of this page