Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, babası kim? Ailesi? Annesi?

29.05.2023
A+
A-
Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, babası kim? Ailesi? Annesi?

Zeynep Mayruk kimdir? Zeynep Mayruk Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, Zeynep Mayruk babası kim? Zeynep Mayruk Ailesi? Zeynep Mayruk Annesi? Zeynep Mayruk Yıldırım Mayruk?

Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, babası kim? Ailesi? Annesi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, babası kim? Ailesi? Annesi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Zeynep Mayruk 1989 yılında İzmir’de doğdu. İlk moda dersini Chicago’ da Saint Charles Lisesi’nde, aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’ ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatını sürdürerek 2012 yılında mezun oldu. 2012 yılından sonra Londra Central Saint Martins’ de 6 farklı sertifika programını bitirdi. 2013 yılında Zeynep Mayruk markasını yarattı. Haute Couture tasarımlarını ve hazır giyim kıyafetlerinin üretimlerini sürdürüyor. İlk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Millfest festivalinde sergiledi. Daha sonra 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul‘ da ilk stüdyo defilesini gerçekleştirdi.

Sizler için bizlerde Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Mayruk kimin kızı, babası kim? Ailesi? Annesi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page