Zeynep Saka kimdir, kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Arda Güler mi?

08.07.2023
A+
A-
Zeynep Saka kimdir, kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Arda Güler mi?

Zeynep Saka kimdir, kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Arda Güler mi? Arda Güler’in sevgilisi Zeynep Saka kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zeynep Saka kimdir, kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Arda Güler mi? Zeynep Saka Arda Güler Instagram sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Real Madrid’in genç oyuncusu Arda Güler, sosyal medya hesabında Zeynep Saka ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşım sonrasında birçok Fenerbahçe taraftarı, Zeynep Saka hakkında merak konusu oldu. Arda Güler’in kız arkadaşıyla çekildiği fotoğrafları kalp emojisiyle paylaşması ise sevgilisi iddialarını güçlendirdi. Ancak ünlü futbolcu veya Zeynep Saka henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Arda Güler ile samimi pozlar veren Zeynep Saka hakkında biyografi bulunmuyor. Zeynep Saka’nın Instagram hesabına @zeynppsaka_ adresinden ulaşabilirsiniz.

25 Şubat 2005 doğumlu olan 18 yaşındaki Altındağ’lı Arda Güler, Türk futbolcu. La Liga takımlarından Real Madrid’de ve Türkiye A millî futbol takımında ofansif orta saha mevkiinde forma giymektedir. Real Madrid’e transferi sonrası Süper Lig’den en yüksek bedelle transfer olan Türk futbolcu oldu. Arda Güler’in annesinin adı Serap Güler, Arda Güler’in babasının adı ise Ümit Güler’dir. Bugün atılan imza sözleşmesi töreninde annesi Serap Güler göz yaşlarını tutamadı.

Sizler için bizlerde Zeynep Saka kimdir kaç yaşında? Zeynep Saka kaç yaşında? Zeynep Saka kimdir, kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Arda Güler mi? Zeynep saka instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page