Zuhal Demir kimdir? Nereli? Zuhal Demir eşi kimdir?

18.05.2023
A+
A-
Zuhal Demir kimdir? Nereli? Zuhal Demir eşi kimdir?

Zuhal Demir kimdir? Nereli? Zuhal Demir eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Zuhal Demir kimdir? Belçikalı bakan Zuhal Demir neden gündemde? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Zuhal Demir, 12 Mart 1980’de Belçika’da doğdu. 1998-2003 tarihleri arasında Leuven Katolik Üniversitesi’nde Hukuk öğrenimi gördü. 2003-2004 yılları arasında Brüksel Vrije Üniversitesi’nde Sosyal Hukuk Yüksek Lisansına devam etti.

Demir 2001’de milletvekili olarak Belçika Temsilciler Meclisi’ne seçildi.24 Şubat 2017’de Yeni Flaman İttifakı (N-VA) Parti Meclisi, Elke Sleur’un istifası ile boşalan yoksullukla mücadele, fırsat eşitliği, engelliler ve bilimsel politikalardan sorumlu devlet bakanlığı görevine Zuhal Demir’in getirilmesini oy birliği ile kabul etti.

Sizler için bizlerde Zuhal Demir kimdir? Belçikalı bakan Zuhal Demir neden gündemde? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page